W dniu 11.05.2022 r. rodzice uczniów klas ósmych uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Młodzieżowego Centrum Kariery i OHP w Gryfinie.

W dniu 5 maja 2022 uczniowie klas ósmych uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Młodzieżowego Centrum Kariery i Ochotniczego Hufca Pracy w Gryfinie.

Uczniowie klas ósmych w dniu 26 kwietnia 2022 r. odwiedzili Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie. Podczas spaceru po szkole mogli poczuć jak wygląda nauka w tej szkole.

Nasi Absolwenci łapani w obiektyw aparatu podczas Dni Otwartych, Targów Szkół i spotkań zawodoznawczych w różnych latach, chętnie pozują do zdjęć.

W dniu 12 kwietna 2022 r. uczniowie klas ósmych zostali zaproszeni do Licem Ogólnokształcącego w Gryfinie.

Uczniowie klas ósmych w marcu 2022 r. odwiedzili Technikum Energetyczno – Transportowe w Szczecinie na ul. Kusocińskiego.