W drugim półroczu roku szkolnego uczniowie uczęszczający na zajęcia rozwijające uzdolnienia – Koło techniczne „Twórcze działanie” mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności w dziedzinach technicznych jak i kulinarnych:

15 czerwca 2022 roku w szkole odbył się Dzień Naukowca, zorganizowany przez panią Annę Kwaśnicę przy pomocy pani Anny Kramek – Szubert.

W dniu 2 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Anną i Panem Łukaszem, którzy przyjechali do nas z Laboratorium Kryminalistycznego przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. W ramach akcji w tym roku szkolnym przygotowaliśmy gazetkę na korytarzu głównym, składającą się z plakatów i lapbooków wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

Międzynarodowy Dzień wody przypada od 30 lat w dniu 22 marca. W tym roku szkolnym nasza Szkoła ponownie włączyła się w obchody tego święta z Polską Akcją Humanitarną.

Klasy ósme na lekcjach fizyki uczą się o elektrostatyce.

Od 14 marca do 16 marca 2022 Uczniowie klas 5a, 6a, 7a, 7b na lekcjach matematyki i informatyki wykonywali miasto PI oraz emotki z liczby PI.

Dnia 23 listopada 2021 w klasach 7a, 7b i 6a obchodzono Dzień Fibonacciego.

Koło Techniczne – Twórcze działanie - uczęszczający uczniowie z klas 4a, 4b, 5a w dalszym ciągu zajęć w I semestrze rozwijali swoje zdolności i kreatywność poprzez: