• Informujemy że dnia 25 sierpnia o godz. 16.00 odbędzie się zebranie ogólne z rodzicami dzieci wszystkich grup przedszkolnych. Na zebraniu zostaną państwu udzielone wszystkie informacje dotyczące rozpoczęcia roku przedszkolnego 2022/2023. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.
  • 26 sierpnia (piątek) odbędzie się DZIEŃ ADAPTACYJNY w przedszkolu dla nowo przyjętych dzieci. Prosimy o przybycie rodzica z dzieckiem w celu poznania Pań i wspólnej zabawy. Godzina spotkania zostanie podana w późniejszym terminie.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

11 maja przedszkolaki z naszych oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do parku dinozaurów w Nowinach Wielkich.

4 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka, z tej okazji nasze przedszkole odwiedzili druhowie oraz druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wełtyniu.

Tydzień bajek polskich to 3 edycja  projektu w którym nasze przedszkolaki kolejny raz wzięły udział. W tym roku przedszkolnym projekt opierał się na zapoznaniu dzieci z legendami i baśniami zaproponowanymi w projekcie.

29 kwietnia przedszkolaki upamiętniły rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a także Dzień Flagi obchodzony dnia 2 Maja.

27 marca obchodzony jest Dzień Teatru. Tego dnia nasze przedszkolaki rozpoczęły zajęcia od rozmowy na temat teatru – oglądając piękne ilustracje, porównywały teatr starożytny oraz współczesny,

21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystość powitania wiosny rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu edukacyjnego o zwiastunach wiosny.

Celem programu jest zwiększanie świadomości i wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego oraz budowanie właściwych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.