Podziękowanie

W dniu 21 stycznia 2022 r. z okazji Dnia Babci i Dziadka Szkolny Klub Wolontariatu przekazał dla pensjonariuszy Stowarzyszenia „Pod Dębami” w Dębcach kosze upominkowe, które zawierały: herbatki, łakocie, własnoręcznie wykonane laurki i kalendarze.

Drodzy uczniowie w dniach 22 - 23 listopada 2021 r na holu w szkole będzie wystawiona skrzynka pozdrowień, do której możecie wrzucać kartki z pozdrowieniami, które na celu mają wywołanie pozytywnych emocji.

DBAMY O MIEJSCA PAMIĘCI.....

Jak co roku uczniowie naszej z szkoły przynieśli ogrom zniczy, które mogliśmy rozstawić na wcześniej uporządkowanych miejscach pamięci oraz opuszczonych grobach na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie, w Chlebowie i w Wełtyniu.

W dniach 21-22 października 2021 r. wolontariusze zbierali pieniądze na "Adopcję" na odległość. Zebrane pieniądze zostaną przekazane dla Shangazi Larentieli z Kipsing w Kenii.

Dbamy o nastrój!

W dniu 1 października 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu odwiedzali wszystkich pracowników i uczniów podczas codziennej pracy.