Dnia 15.06. 2022 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia!

W naszej szkole, 1 czerwca hucznie obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców przygotowali szereg atrakcji.

Z okazji dzisiejszego dnia wiosny w naszej szkole zorganizowaliśmy poniedziałek na wesoło. Wszyscy uczniowie mieli możliwość przebrania się dowolny strój i przynieść swoje książki i zeszyty nie tylko w plecaku... .

Rozpoczęliśmy odliczanie do Ferii, początek - w piątek 21.01 - "Dzień piżamowy".

Kolejne zadanie konkursu NASZA KLASA, to obchody "Świąt nietypowych", z tej okazji, w środę 19.01, obchodziliśmy DZIEŃ KOSZULI :)

Wszyscy uczniowie, w nastrojach świątecznych, czekają na Święta. Z tej okazji SU juz drugi raz w tym miesiącu zorganizował "Dzień na czerwono".

Samorząd Uczniowski organizuje w naszej szkole konkurs na "Super Klasę". Pierwszym zadaniem w miesiącu wrześniu było wykonanie plakatu na temat: "Śniadanie daje moc".

30 września obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ CHŁOPAKA, z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka w klasie.